google-site-verification=OXRpLPa-XpXIdfeT_XUE_icIrgeKVw8qpdAtvbhtAk0

Технології

Виробництво тротуарної бруківки Компанії ПП «ТоМаШ», здійснюється на обладнанні провідних німецьких компаній HESS та HENKE, методом вібропресування. Пресована тротуарна бруківка використовується в Європі з початку XX століття. За цей час, технологія її виробництва багаторазово вдосконалювалася і наприкінці ХХ століття німецькі будівельні компанії, враховуючи сучасні вимоги до виробництва, впровадили нову технологію напівсухого пресування сумішей для виробів.

Один з найважливіших процесів - це приготування сумішей для виготовлення елементів мощення, бруківки, поребриків, бордюрів, полісадів, квітників та іншого. Інертні матеріали проходять очистку та контроль за фракціями та домішками з ціллю їх відповідності стандарту та технічним умовам. У бетонозмішувальну установку, через систему електронних вагових і оптичних дозаторів надходить сировина (цемент, грубозернистий пісок, вода та пластифікатор). Вода контролюється у відповідності до водоцементного відношення. Процес приготування суміші повністю автоматизований. Точність виконання заданого рецепта, а також задані параметри й режим роботи контролюються оператором. Приготовлена суміш надходить в бункер формувальної машини, де відбувається формування виробів методом вібропресування. Технологічне забезпечення обладнання дозволяє виготовляти продукцію з однорідної суміші та суміші для лицевого покриття виробів. Використання високотехнологічної системи формування дозволяє домогтися високої міцності тротуарної бруківки та інших бетонних виробів. Технологія дає можливість виготовляти покриття у відповідності до необхідних умов застосування та широкої гами кольорів.

Перед пакетуванням в піддони для подальшого відвантаження, продукція проходить відповідний контроль за якістю. Взірці продукції також надсилаються на контроль та для випробовування фізико-технічних властивостей до Львівського державного науково-проектного інституту "ЛьвівбудмНДІпроект".

78300, Івано-Франківська область, Снятинський р-н, с.Хутір-Будилів, вул. Баронська, 13 

Тел.: +38 (03476) 7-11-84

Тел./факс: +38 (03476) 7-15-55

Моб: +38 (050) 618-80-10

Обладнання:

Моб.: 050-618-80-10

Copyright © 2007 - 2016 Компанія «ТоМаШ»,  приватне підприємство