google-site-verification=OXRpLPa-XpXIdfeT_XUE_icIrgeKVw8qpdAtvbhtAk0
 

Про нас

Втілення всіх вагомих заповітних мрій, щодо облаштування Ваших осель.

Сьогодення крокує вперед. В державі зростають обсяги будівництва, міста змінюються кардинально. Кожний прагне чогось цікавого та нового. Наші оселі набувають індивідуальності і вишуканості, тому такі поняття, як ландшафт, дизайн та благоустрій територій стали невід’ємною частиною життя.

 

Завдяки сучасним технологіям, щодо виготовлення тротуарної бруківки, ми можемо бачити,як наші оселі стають сучасними й красивими. Неможливо уявити благоустрій територій без улаштування бруківки, адже завдяки їй можна втілити дизайнерські задуми. 

Наше підприємство працює з 1998 року. Основний вид діяльності виробництво та монтаж тротуарної бруківки та інших виробів для благоустрою тротуарів, площадок, автостоянок, виробничих територій, АЗС та індивідуальних присадибних ділянок.

Виробництво бруківки та каменів бортових на підприємстві здійснюється у відповідності до Сертифікату відповідності, зареєстрованого в реєстрі органу з оцінки відповідності за №UA.TR.005.S.00083-12  та відповідає вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд, ДСТУ Б.В.2.7-145:2008 "БМ Вироби бетонні тротуарні неармовані. Технічні умови" п.п. 3.3, 3.5, 4.1.2, 4.1.3, 4.2.4, 4.2.6. та №UA.TR.005.S.00084-12 та відповідає вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд, ДСТУ Б.В.2.7-237:2010 "БМ Камені бетонні і залізобетонні бортові. Технічні умови" п.п. 1.3.2, 1.3.4, 1.3.5, 1.3.23, 1.4 додатку 1. Наша продукція щорічно проходить поточні випробовування фізико-технічних властивостей вібропресованої бетонної бруківки випробовувальним центром Львівського державного науково-проектного інституту "ЛьвівбудмНДІпроект". Завдяки цьому, гарантується найвища якість, придбаної в нас продукції.

Переваги бруківки – це покращення дизайну та екологічної чистоти території, а також можливість швидкого демонтажу та повторного настилу. Тротуарна кольорова бруківка володіє такими характеристиками:

Міцність бетону на стиск відповідає класу В35;

Морозостійкості бетону F200;

Водопоглинення бетону 2,13%;

Стирання поверхні виробу 0,2 г/кв.см².

Бруківка виготовляється з піску, гранітного щебеню, цементу з додаванням пластифікатора.

Колектив Компанії ПП «ТоМаШ» складається з професійно навчених фахівців, кваліфікація яких постійно вдосконалюється.

Основний ринок збуту продукції – західний регіон України, зокрема Чернівецька, Тернопільська та Івано-Франківська області. 

Якість продукції Компанії ПП «ТоМаШ» підтверджена багатьма всеукраїнськими та регіональними нагородами і дипломами.

Зокрема, наше підприємство було відзначене дипломом лауреата фіналу всеукраїнського конкурсу «100 Кращих товарів України», неодноразово нагороджувалося дипломами конкурсу «Кращі товари Івано-Франківської області» і т.д.

Ми цінуємо кожного свого клієнта! Обирайте Компанію ПП «ТоМаШ» !!!